Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

LGD Szlakiem Granitu

ODSŁUCHAJ

Konsultacje społeczne – aktualizacja LSR 2014-2023

Zapraszamy do konsultowania aktualizacji/zmian w Strategii Rozwoju Kierowanej przez Społeczność (LSR), która znajduje się poniżej. Zmiany w dokumencie i załączniku zostały dokonane poprzez wykreślenia oraz naniesienia w kolorze czerwonym (zmiany wynikają z przeliczenia tzw. różnic kursowych oraz z niewykorzystanych środków na jednym wskaźniku i przeniesienie ich na inne).

Uwagi i propozycje zmian wraz z ich uzasadnieniem należy zgłaszać do dnia 10.06.2024 r. do godz. 10.00 za pomocą formularza zamieszczonego poniżej osobiście w biurze LGD „Szlakiem Granitu” ul. Sportowa 4, 58-170 Dobromierz lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@lgd-szlakiemgranitu.pl 

Dodatkowo zapraszamy wszystkich zainteresowanych na otwarte spotkanie konsultacyjne, na którym osobiście będzie można przedstawić własne uwagi do zaproponowanych zmian. Spotkanie odbędzie się 10.06.2024 r. o godz. 11.00 w Biurze LGD.

PLIKI DO POBRANIA:


Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania (LGD) „Szlakiem Granitu” zostało powołane w 2008 roku, a jego założyciele wywodzili się z gmin: Dobromierz, Jaworzyna Śląska, Kostomłoty, Strzegom, Świdnica, Udanin i Żarów.

Zadaniem stowarzyszenia jest aktywizacja mieszkańców oraz rozwój przedsiębiorczości. Ponadto misją LGD jest jak najszersze udostępnienie turystyczne obszaru Granitowego Szlaku oraz promocja produktów lokalnych. W celu jej realizacji zostało utworzone Centrum Turystyczne Granitowego Szlaku w Dobromierzu. Jest to świetne miejsce do zatrzymania się i odpoczynku, poznacie w nim najciekawsze wyroby rękodzielnicze i rzemieślnicze regionu LGD oraz otrzymacie propozycje wycieczek Granitowym Szlakiem.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Granitu”

Adres:
ul. Sportowa 4, 58-170 Dobromierz
Telefon: 661 238 869 
e-mail: biuro@lgd-szlakiemgranitu.pl  
Strona internetowa: www.lgd-szlakiemgranitu.pl  oraz www.granitowyszlak.com  

Na zdjęciu siedziba Centrum Turystycznego Granitowego Szlaku w Dobromierzu

          *  *  * 

W związku z bieżącym badaniem opinii i satysfakcji mieszkańców oraz beneficjentów, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Granitu” zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety.

Ankietę można zostawić w Urzędzie Gminy Dobromierz lub bezpośrednio w siedzibie LGD.

Ikona pdf Ankieta dla beneficjentów, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [ 393,35 kB ]

 

Powrót