Projekty Unijne

Projekty Unijne

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Termomodernizacji budynków użyteczności publicznej w Gminie Strzegom

ODSŁUCHAJ

Wielka metamorfoza przedszkola nr 2

W Publicznym Przedszkolu nr 2 w Strzegomiu zakończyła się właśnie termomodernizacja. Budynek zmienił się nie do poznania, a kolorowa i optymistyczna elewacja zachwyca dosłownie wszystkich, szczególnie zaś - czemu nie można się dziwić - przedszkolaków.

W ramach termomodernizacji przeprowadzono również wymianę ogrzewania, a także gruntowny remont holu i szatni. Całość zadania to koszt ok. 760 tys. zł, w tym dofinansowanie w wysokości ok. 470 tys. zł.

Cała społeczność przedszkola z wielkim optymizmem czekała na termomodernizację tej placówki. - Cieszymy się, że prace przebiegały sprawnie i nie zakłóciły pracy przedszkola, a co najważniejsze zostały zakończone w całości w wyznaczonym terminie. Teraz możemy pochwalić się pięknym przedszkolem. Mieniąca się pastelowymi kolorami elewacja zachwyca dzieci, naszych rodziców i mieszkańców Strzegomia - mówi dyrektor przedszkola Wiesława Górka.

Wszyscy wyrażają zadowolenie z przeprowadzonej inwestycji, bo udało się stworzyć piękny, estetyczny i przyjazny dzieciom budynek. Poprawiły się także warunki pracy. Rezultatem termomodernizacji będzie redukcja ubytków ciepła, zmniejszy się koszt ogrzewania i utrzymania obiektu.

Po przeprowadzonej termomodernizacji optymistyczne przedszkole "Miś Uszatek" jest dumą przedszkolaków, pracowników i rodziców.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 1349

Powrót