Punkt Informacji Turystycznej

ODSŁUCHAJ
Punkt Informacji Turystycznej w Strzegomiu mieści się w budynku Centrum Aktywności Społecznej „Karmel” przy ul. Kościuszki 2.
 
Punkt Informacji Turystycznej Punkt Informacji Turystycznej
 
Budynek CAS "Karmel" otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 18.30 oraz w weekendy w godz. 9.00 - 15.00. Ponadto informujemy, iż Punkt Informacji Turystycznej otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.30-18.30 oraz w weekendy w godz. 9.00 - 15.00.
 
Punkt Informacji Turystycznej bezpłatnie zapewnia: dostęp do Internetu, w celu zdobycia informacji turystycznej, aktualne informacje o odbywających się imprezach kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych, informacje na temat obiektów i miejsc turystycznych gminy Strzegom, aktualne i kompleksowe informacje na temat dostępności komunikacyjnej, wypoczynkowo - hotelarskiej, gastronomicznej, infrastruktury turystycznej, broszury, foldery, ulotki, informacje o miastach partnerskich z Niemiec, Czech oraz Włoch, pomoc w zapewnieniu przewodnika oraz mapy, książki i wyroby promocyjne.
 
Zapraszamy także od odwiedzin Izby Tradycji Ziemi Strzegomskiej mieszczącej się w budynku CAS "Karmel". Zobaczyć tu można wystawy związane z historią Strzegomia i okolic. Wstęp do Izby jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.
 
Punkt Informacji Turystycznej
ul. Kościuszki 2, 58-150 Strzegom
nr tel. (74) 649 11 18
Powrót