Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Muflony

ODSŁUCHAJ

"Muflony"

Organizatorem Plebiscytu Gospodarczego "Muflony" jest spółka Kubara Lamina S.A., wydawca tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW, Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego.

W skład kapituły wchodzą przedstawiciele świata biznesu, prezesi izb gospodarczych oraz prezydenci dolnośląskich miast. Finał każdej z edycji odbywa się co roku w Zamku Książ.

W ramach konkursu w kilku kategoriach wybierane są najlepsze firmy, samorządy i instytucje. Kapituła konkursu docenia kreatywność, przedsiębiorczość, działania ekologiczne, innowacyjność oraz odpowiedzialność w biznesie.

Gmina Strzegom w 2018 r. zajęła I miejsce w Plebiscycie Gospodarczym "Muflony" w kategorii "Wydarzenie/ Inicjatywa 2017 roku" za współorganizację Mistrzostw Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego w Morawie.

Warto również dodać, że w 2016 r. gmina Strzegom otrzymała "Muflona", wygrywając kategorię "Najlepsza Gmina Aglomeracji Wałbrzyskiej w 2015 r.", a w 2017 r. - za organizację Międzynarodowego Festiwalu Folkloru (kategoria "Wydarzenie/ Inicjatywa 2016 roku").

 

Efektowne "Muflony" za zwycięstwa gminy Strzegom w Plebiscycie Gospodarczym, którego organizatorem jest spółka Kubara Lamina S.A.

 

 

Władze Strzegomia z "Muflonem" za zwycięstwo w kategorii "Najlepsza Gmina Aglomeracji Wałbrzyskiej w 2015 r."

 

 

Burmistrz Strzegomia - Zbigniew Suchyta z "Muflonem" za zwycięstwo w kategorii "Wydarzenie/ Inicjatywa 2016 roku", czyli organizację Międzynarodowego Festiwalu Folkloru

 

 

Burmistrz Strzegomia - Zbigniew Suchyta i Marcin Konarski z klubu sportowego LKS Stragona z "Muflonem" za zwycięstwo w kategorii "Wydarzenie/ Inicjatywa 2017 roku" za współorganizację Mistrzostw Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego w Morawie

Powrót