Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Komunikaty

14.10.2019 r.

PROGNOZA NIEBEZPIECZNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH


14.10.2019 r.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA PIKNIK ORGANIZOWANY PRZEZ CENTRUM KULTURY

Najwyższa jakość Quality International

ODSŁUCHAJ

 

Najwyższa jakość Quality International

Najwyższa jakość QI jest przedsięwzięciem skierowanym dodziałających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania.

Celem programu jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie tych podmiotów, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Trzykrotny Laureat Programu otrzymuje Nagrodę Specjalną - Perłę QI. Podmiot sześciokrotnie wyróżniony w programie zostaje nagrodzony Złotą Perłą QI, a dziewięciokrotny zwycięzca konkursu otrzymuje Diament QI.

Urząd Miejski w Strzegomiu w programie Najwyższa jakość QI uczestniczy od 2010 r. Każdego roku otrzymuje złote godło oraz złoty medal Najwyższa jakość Quality International w kategorii QI - usługi najwyższej jakości na rzecz mieszkańców i przedsiębiorców.

W 2012 r. i 2016 r. Urząd Miejski w Strzegomiu uzyskał nagrodę specjalną wyższego stopnia - Złotą Perłę Jakości QI, natomiast w 2019 r. otrzymał najwyższą nagrodę - Diament QI.

 

Statuetki Perła jakości QI, które Urząd Miejski w Strzegomiu otrzymał w 2012 r. i 2016 r.

 

Najwyższa nagroda - Diament QI, którą Urząd Miejski w Strzegomiu otrzymał w 2019 r.

 

Zastępca burmistrza Strzegomia - Wiesław Witkowski i sekretarz gminy Strzegom - Iwona Zabawa ze statuetką, medalem i certyfikatem. Zdjęcie z 2012 r.

 

 Zastępca burmistrza Strzegomia - Wiesław Witkowski i sekretarz gminy Strzegom - Iwona Zabawa z medalem i certyfikatem. Zdjęcie z 2015 r.

 

Logotyp NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI QUALITY INTERNATIONAL

 

Powrót