Najwyższa jakość Quality International

ODSŁUCHAJ

 

Najwyższa jakość Quality International

Najwyższa jakość QI jest przedsięwzięciem skierowanym dodziałających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania.

Celem programu jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie tych podmiotów, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Trzykrotny Laureat Programu otrzymuje Nagrodę Specjalną - Perłę QI. Podmiot sześciokrotnie wyróżniony w programie zostaje nagrodzony Złotą Perłą QI, a dziewięciokrotny zwycięzca konkursu otrzymuje Diament QI.

Urząd Miejski w Strzegomiu w programie Najwyższa jakość QI uczestniczy od 2010 r. Każdego roku otrzymuje złote godło oraz złoty medal Najwyższa jakość Quality International w kategorii QI - usługi najwyższej jakości na rzecz mieszkańców i przedsiębiorców.

W 2012 r. i 2016 r. Urząd Miejski w Strzegomiu uzyskał nagrodę specjalną wyższego stopnia - Złotą Perłę Jakości QI, natomiast w 2019 r. otrzymał najwyższą nagrodę - Diament QI.

 

Statuetki Perła jakości QI, które Urząd Miejski w Strzegomiu otrzymał w 2012 r. i 2016 r.

 

Najwyższa nagroda - Diament QI, którą Urząd Miejski w Strzegomiu otrzymał w 2019 r.

 

Zastępca burmistrza Strzegomia - Wiesław Witkowski i sekretarz gminy Strzegom - Iwona Zabawa ze statuetką, medalem i certyfikatem. Zdjęcie z 2012 r.

 

 Zastępca burmistrza Strzegomia - Wiesław Witkowski i sekretarz gminy Strzegom - Iwona Zabawa z medalem i certyfikatem. Zdjęcie z 2015 r.

 

Logotyp NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI QUALITY INTERNATIONAL

 

Powrót